Yhteystiedot

AuroraHut Oy

AuroraHut Logo

AuroraHut Oy
Pilaritie 2
84100 Ylivieska
Suomi

Myynti

Ole yhteydessä oman alueesi myyntiin. Yhteystiedot löytyvät kartan alta.

AuroraHut myyntialueet

Myyntijohtaja

Tomi Sipola

+358 50 414 9000

tomi.sipola@aurorahut.com

Myyntialue: Uusimaa, Lappi, Pohjois-Norja, kansainvälinen myynti

Myyntipäällikkö

Mika Iltola

+358 44 554 5556

mika.iltola@aurorahut.com

Myyntialue: Kymenlaakso, Päijät-Häme, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme, Pirkanmaa, Satakunta, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Keski-Suomi, Etelä-Ruotsi, Viro

~ ~ ~

Tehdas

Toimitusjohtaja

Juha Kärkkäinen

+358 40 068 4489

juha@karkkainen.com

Tehtaanjohtaja

Samuli Savela

+358 50 420 2059

samuli.savela@aurorahut.com

Liiketoimintajohtaja

Mikael Rissanen

+358 50 345 2117

mikael.rissanen@aurorahut.com

Markkinointi

markkinointi@aurorahut.com